Oud-Kampioenen

Sponsoren Nederlands Kampioenschap Tulpenkeuren CNB Agrifirm Flynth Keukenhof HOBAHO Bloembollenvisie

Nederlands Kampioenen 1992-2004

1992 Maurice Bos, De Goorn
1993 Theo Berbée Breezand
1994 Peter Reus De Goorn
1995 Robert Kos Warmenhuizen
1996 P.G. Bakker Hem
1997 W.G.C. v.d. Zon Noordwijkerhout
1998 Robert Kos Warmenhuizen
1999 Robert v.d. Hulst ´t Zand
2000 Marco Dorsman Breezand
2001 Marije Burger Soest
2002 A.J.J. Langedijk Zwaagdijk
2003 Marco Dorsman Breezand
2004 Bep Broersen ´t Veld


Nederlands Kampioen 2005
Jeroen de Haan, Wervershoof

Nederlands Kampioen senioren
1     Ton Langedijk, Zwaagdijk|
2     Johan Commandeur, Middenmeer
3     Bep Broersen, ’t Veld

Nederlands Kampioen junioren

1     Jeroen de Haan, Wervershoof
2     Michel Lindhoud, ’t Veld
3     Sandra Lindhoud, ’t Veld

Beste groep|
1    ’t Veld
2    Breezand/Anna Paulowna
3    StedeBroec 


Nederlands Kampioen 2006

Emiel van Tongerloo, Breezand 

Nederlands Kampioen senioren
1     Emiel van Tongerloo, Breezand
2     Pieter Heemskerk, Hillegom
3     William Berbee, Breezand 

Nederlands Kampioen junioren
1     Michel Lindhoud, ’t Veld
2     Yvon Steye, Creil
3     William van Haaster, Breezand

Beste groep
1     Breezand/Anna Paulowna
2     ’t Veld
3     Creil


Nederlands Kampioen 2007
Ton Langedijk, Zwaagdijk 

Nederlands Kampioen senioren
1     Ton Langedijk, Zwaagdijk
2     Jeffrey van Woesik, Breezand
3     Mark Ruiter, StedeBroec 

Nederlands Kampioen junioren
1     Joost Otjes ’t Veld
2     Michel Otjes, t Veld
3     Marieke van Lierop, Breezand 

Beste Groep
1     StedeBroec
2     Breezand/Anna Paulowna
3     ‘t Veld

 


Nederlands Kampioen 2008
Jeffrey van Woesik, Breezand 

Nederlands Kampioen senioren
1      Jeffrey van Woesik, Breezand
2     Marco Oorsman, Breezand
3     A.J.J. Langedijk, Zwaagdijk 

Nederlands Kampioen junioren
1     Dick de Waard, Breezand
2     Lisa van Lierop, Breezand
3     Tessa Korver, Wervershoof

 Beste Groep
1     Breezand/Anna Paulowna
2     Wervershoof
3     StedeBroec


Nederlands Kampioen 2009

Axel Vroling, StedeBroec 

Nederlands Kampioen senioren
1     Axel Vroling, StedeBroec
2     Mark Ruiter, Venhuizen
3     Jeffrey van Woesik, Breezand

Nederlands Kampioen junioren
1     Nic Lighthart, ’t Veld
2     Roos de Wit, Niedorp
3     Tessa Korver, Wervershoof 

Beste Groep
1     StedeBroec
2     Breezand/Anna Paulowna
3     Wervershoof 


Nederlands Kampioen 2010

Mark Ruiter, Venhuizen 

Nederlands Kampioen senioren
1    Mark Ruiter, Venhuizen
2    Johan Commandeur, Middenmeer
3    Jochem Droog, ‘t Veld

Nederlands Kampioen junioren
1    Tessa Korver, Wervershoof
2    Thom Spaansen, Nieuwe Niedorp
3     Marieke van Lierop, Breezand

Beste groep
1     Niedorp
2     Wervershoof
3     Breezand/Anna Paulowna


Nederlands Kampioen 2011
Bert Kuin, Andijk

Nederlands kampioen senioren
1    Bert Kuin, Andijk
2    Jeffrey van Woesik, Breezand
3    Peter Klaver, Anna Paulowna

Nederlands kampioen junioren
1    Paulien de Waard, Breezand
2    Thom Spaansen, Nieuwe Niedorp
3    Lisa van Lierop, Breezand

Beste groep
1    Anna Paulowna/Breezand
2    Niedorp
3    StedeBroec


Nederlands Kampioen 2012
Nick Ligthart, 't Veld

Nederlands kampioen senioren
1. Roos de Wit, Zijdewind
2. Johan Commandeur (in de barrage), Middenmeer
3. Peter Klaver, Anna Paulowna

Nederlands kampioen junioren 2012
1. Nick Ligthart, 't Veld
2. Robin Kruijer, 't Veld
3. Vera Commandeur ( in de barrage), 't Veld

Beste Groep 2012
1. Niedorp
2. Anna Paulowna/Breezand
3. Stede Broec

 


Nederlands Kampioen 2013
Kees Stoop, Waarland

Nederlands kampioen senioren
1   Kees Stoop, Waarland
2   Clemens Schilder, Zwaagdijk
3   Johan Commandeur (in barrage), Middenmeer

Nederlands Kampioen junioren
1   Bram Klaver, Anna Paulowna
2   Nick Ligthart, ’t Veld
3   Eddy de Jong, Creil

Beste groep 2013
1   Niedorp
2   Anna Paulowna/Breezand
3   Stede Broec

 


Nederlands Kampioen 2014
A.J.J. Langedijk, Zwaagdijk

Nederlands Kampioen senioren
1 A.J.J. Langedijk, Zwaagdijk

2 Ruud van der Meer, Breezand
3 Ronald Mes, Wevershoof

Nederlands kampioen junioren
1 Noud Hulsebosch, Julianadorp

2 Vera Commandeur, Middenmeer
3 Sacha Buis, Wervershoof

Beste groep 2014
1 StedeBroec

2 Anna Paulowna-Breezand
3 Niedorp.

 


Nederlands Kampioen 2015
Bert Kuin, Andijk

Nederlands Kampioen senioren
1 Bert Kuin, Andijk
2 Tessa Korver, Wervershoof
3 John Verlaat, Wervershoof

Nederlands Kampioen junioren
1 Sacha Buis, Wervershoof
2 Marissa Klaver, Wieringerwaard
3 Sieb Stoop, Waarland

Beste groep 2015
1 Wervershoof
2 Stede Broec
3 Niedorp

 


Nederlands Kampioen 2016
René van der Pol, Egmond a/d Hoef

Nederlands Kampioen senioren
1 René van der Pol, Egmond a/d Hoef
2 Mattie Opdam, Venhuizen
3 Adam Pyta, Polen/Lutjebroek

Nederlands Kampioen junioren
1Sascha Buis, Wervershoof
2 Bram Klaver, Anna Paulowna
3 Matts Hoff, Bovenkarspel

Beste groep
1 Wervershoof
2 Niedorp
3 Stede Broec


Nederlands Kampioen 2017
René Klaver, Wieringerwaard

Nederlands Kampioen Junioren
1 Bram Klaver, Anna Paulowna
2 Marissa Klaver, Wieringerwaard
3 Bianca Klaver, Wieringerwaard.

Nederlands Kampioen Senioren
1 René Klaver, Wieringerwaard
2 Peter Klaver, Anna paulowna
3 Dave Boots, Hem

Beste Groep
1 Anna Paulowna/Breezand
2 Niedorp
3 Stede Broec

 


Nederlands Kampioen 2018
Mattie Obdam, Venhuizen

Nederlands Kampioen Junioren 2018
1 Bram Klaver, Anna Paulowna
2 Gijs Klaver, Wieringerwaard
3 Sam Hopman, Egmond Binnen

Nederlands Kampioen Senioren 2018
1 Mattie Obdam, Venhuizen
2 John Verlaat, Wervershoof
3 Menno Kuin, Andijk

Beste groep 2018
1 Wervershoof
2 Anna Paulowna/ Breezand
3 Stede Broec

Nieuws:

Oud-kampioenen

 

Wervershoof voor de 2de keer in successie groepskampioen
Wervershoof voor de 2de keer
in successie groepskampioen
Foto René Faas


René van der Pol kampioen der senioren en Nederlands kampioen 2016
René van der Pol kampioen der senioren
en Nederlands kampioen 2016
Foto René Faas


Sascha Buis voor de 2de keer kampioen der junioren
Sascha Buis voor de 2de keer 
kampioen der junioren
Foto René Faas


Wervershoof voor de 2de keer in successie groepskampioen
Samen de besten
Foto René Faas


 

Tulpenkeuren_Flora_Holland CNB lisse
Greenity
NK Tulpen keuren Flynth agrarische verzekeringen agriver
NK Tulpen Olof Schuur Pluslive/recklame/marketing